Hotel Riviera Děpoltovice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Děpoltovice 127, Nová Role 36225

Hotel Riviera v obci Děpoltovice nabídne nádherný výhled na jezero. Disponuje maximální kapacitou 51 různě velkých pokojů.
Součástí jeho prostor je restaurace se zimní zahradou a příjemnou letní terasou. V zahradě kolem hotelu mohou hosté navštívit též altánek s grilem či hotelovou pláž. Příjemný relax vám dopřeje wellness centrum, ve kterém najdete bazén, vířivku a saunu. Večerní zábavu zajiští bowling, billiard nebo stolní fotbal. Pro potřeby školení a jednání je k dispozici konferenční sál s kapacitou až 90 míst. V celém objektu je hostům zdarma k dispozici wi-fi připojení na internet. Bezplatné parkování je zajištěno na parkovišti monitorovaném kamerovým systémem.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Riviera Děpoltovice On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Třílůžkový standard
Čtyřlůžkový standard
Dvoulůžkový standard
Bungalow

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Riviera Děpoltovice Pokoje

Hosté hotelu Riviera se mohou ubytovat v pokojích s jedním, dvěma, třemi či čtyřmi lůžky. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, ručníky a základními hygienickými potřebami. Hostům je k dispozici televize se satelitním příjmem, wi-fi připojení na internet a minibar. Většina pokojů disponuje vlastním balkónem s výhledem na jezero. Hotel Riviera nabízí též cenově dostupné ubytování v komfortní vile a bungalovech v areálu hotelu. Ty jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí a zařízenou kuchyňkou. Navštívit můžete vyhřívaný krytý bazén a relaxovat v sauně či vířivce. Plánujete-li jednání či školení, využijte konferenčního sálu vybaveného moderní technikou.

Hotel Riviera Děpoltovice Gastronomie

Bohaté bufetové snídaně s šiřokým sortimentem pokrmů jsou k dispozici každé ráno v hotelové restauraci. Hotel nabízí též stravování formou polopenze. V nabídce jsou bufetové večeře. V restauraci můžete ochutnat i nabídku jídel ze stálého jídelního lístku. V letním období si užijete oblíbené grilování v zahradním altánku. V průběhu roku restaurace pořádá tématické večery s nabídkou sezónních surovin.

Hotel Riviera Děpoltovice Recepce

8.00 - 20.00


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB

Hotel Riviera Děpoltovice Dostupnost

Hotel Riviera se nachází na břehu jezera v jižní části obce Děpoltovice. Stejnojmenná autobusová zatávka je umístěna ve středu obce vzdáleném 1, 5 km od hotelu. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová a vlaková spojení do okolních měst. Přijíždíte-li do hotelu autem, můžete zdarma zaparkovat na parkovišti monitorovaném kamerovým systémem.

Hotel Riviera Děpoltovice Okolí

Rozsáhlý zámecký areál v Ostrově nabízí krásnou procházku zámeckou zahradou. Původně renesanční zahrada byla postupem času dotvářena barokními prvky s fontánami, jezírky a skalisky. Nachází se zde bludiště s antickými sochami a letohrádek, který sloužil jako jízdárna či voliéra s exotickým ptactvem.
V muzeu Jana Bechera v Karlových Varech se seznámíte s historií a výrobou tohoto bylinného likéru. Kromě expozice historických exponátů vás na konci prohlídky čeká i ochutnávka v muzejním baru.

Hotel Riviera Děpoltovice

Děpoltovice 127, Nová Role
Zobrazit celou mapu